DVD – stretching z Kamą Nienałtowską

Od dzisiaj możesz zabrać mnie do domu i ćwiczyć ze mną tak często jak tylko masz ochotę! Przed Tobą 90minutowy trening inspirowany tańcem, gimnastyką, jogą, pilatesem, mongolską szkołą kontorsji i prostymi technikami fizjoterapeutycznymi, rozciągający całe ciało i uwzględniający także elementy stabilizujące i wzmacniające. Jeśli masz więcej czasu – możesz przejść cały zestaw ćwiczeń. Jeśli chcesz skupić się na wybranych elementach – wybierz tylko ten temat, który Cię dziś interesuje. Oczywiście niezależnie od wszystkiego, ZAWSZE zaczynaj rozciąganie od rozgrzewki!

Na tym DVD znajdziesz techniki, które pomogą Ci osiągnąć lepsze efekty w rozciąganiu do szpagatu wykroczno zakrocznego, poprzecznego i rozkrocznego oraz poprawią ruchomość pleców.

Piramidka płytek czeka u mnie na swoich nowych właścicieli! Żeby ją dostać – pisz na Facebooku DanceUp Kama Nienaltowska lub na maila info@danceup.pl

Tematy poruszane na DVD:

W środku czeka na Ciebie książeczka, a w niej m.in. zdjęcia tych z Was, którzy ćwiczą ze mną już jakiś czas i mają się czym pochwalić!

Koszt płyty: 100 zł
Wysyłka za pobraniem: 18,20 zł